سازه نمایشگاهی :

سازه های نمایشگاهی مجموعه محصولات ضروری در هنگام برگزاری نمایشگاه است و به کمک آنها میتوانید طرح ها و کمپین تبلیغاتی خود را در اندازه های بسیار بزرگ برای مخاطبان کسب و کار خود به نمایش بگذارید. سازه نمایشگاهی شامل چند نوع محصول مختلف با متریال متفاوت است.

طراحی سازه ی نمایشگاهی:

طراحی عنصر اصلی در جذب مخاطب در غرفه های نمایشگاهی است. با توجه به اینکه غرفه ی نمایشگاهی شما قرار است که توسط چندین هزار نفر در نمایشگاه ها بازدید شود، یکی از بهترین روش ها برای فروش بیشتر و برندینگ کردن محصولات شما شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی است.

بنابراین طراحی خلاقانه و زیبا قطعا مشتریان بیشتری را ببرای شما به همراه می آورد. پس انتخاب یک تیم طراحی حرفه ای شما را به هدفتان می رساند. در طراحی سازه های نمایشگاهی باید به نکاتی از قبیل رنگهای شاد و جذاب و همچنین شعار تبلغاتی کوتاه و خلاقانه استفاده کنید، ما در مجموعه مهرگان تمامی نکات حرفه ای را برای کسب و کار شما در نظر می گیریم.

انواع محصولات نمایشگاهی :

  1. پوستر نمایشگاهی : بهترین وسیله برای نشان دادن شعار تبلیغاتی در ابعاد خیلی بزرگ با قابلیت نصب در هر جای غرفه
  2.  استندها : ابزاری خاص و ساده برای نشان دادن تصاویر گرافیکی و طراحی های زیبا و با قابلیت حمل آسان است.
  3. پاپ آپ : دارای اسکلتی آلومینیومی بوده و به وسیله خط کش های آهنی کشویی به صورت ایستاده قرار می گیرد.
  4. رول آپ : یکی از منحصر به فردترین سازه نمایشگاهی با نصب سریع و آسان
  5. میز کانتر : یکی از اصلی ترین محصولات نمایشگاهی است که برای ارتباط و ارائه خدمات با مشتری استفاده می ش.د.
  6.  قاب فنری شاسی: یکی از بهترین محصولات برای تبلیغات فضای داخلی است زیرا اندازه ی قاب آن قابل تغییر است.
  7. فوم برد: صفحه هایی از جنس پلی اتیلن که براحتی می توان هر تصویری را بر روی آنها چاپ کرد. و برای طراحی و دکوراسیون فضای داخلی غرفه ها کاربرد دارد.

که ما در مجموعه مهرگان تمامی این امکانات را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که خواسته های شما را به صورت پکیجی کامل از طراحی گرفته تا نصب و اجرا به با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت محصولات نمایشگاهی با مشاوران ما تماس بگیرید.

فهرست