طراحی گرافیک

طراحی گرافیک استفاده از فضا، تصاویر، رنگ و نوشته برای ایجاد ارتباط بصری است. طراحان گرافیک از نمادها و کلمات و تصاویر برای خلق یک محتوای بصری در ایجاد ارتباط با مخاطبان استفاده می کنند.

طراحی یکی از موفق ترین روش های اطلاع رسانی محتوای بصری است. امروزه محتوای بصری ابزاری مهم و کارآمد در خدمت مشاوران تبلیغاتی کسب و کارها است.

به همین منظور ما در مهرگان با همکاری با تیمی از طراحان گرافیک برجسته و استفاده از بهترین افراد و امکانات تخصصی در جهت دستیابی به ایده های نو و خلاقانه تمامی تلاش خود را برای رسیدن شما تا بالاترین نقطه ی پیشرفت تان در کنار شما هستیم.

مجموعه خدمات طراحی و گرافیک مهرگان شامل برند بوک( هویت بصری سازمانی)، لوگو، کاتالوگ، بروشور، ست اداری، بسته بندی، اینفوگرافیک، کمپین های تبلیغاتی،استراتژی برندینگ، موشن گرافیک و هر آنچه که شما نیاز داشته باشید، را در اختیارتان می گذاریم.

در راستای ارائه تمامی این خدمات مهرگان تنها مجموعه ای است که با شعار “هر آنچه همگان دارند، ما یکجا داریم” تماماّ هر آنچه را که در مبحث طراحی ، گرافیک، تولید محتوا و خدمات چاپی نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

مجموعه ای از خدمات مهرگان :

 لوگو

لوگو یا آرم تنها یک تصویر نمی باشد بلکه تجسم یک سازمان – از محیط کاری، پرسنل آن، و آرمان های آن شرکت یا سازمان می باشد. طراحی لوگو و  آرم به عقیده اکثر متخصصین، یکی از مهمترین حوزه های گرافیک و در نیتجه یکی از دشوارترین حوزه های گرافیکی می باشد.

لوگو ها براساس نشانه شناسی، بر حسب ترکیب عناصر زبانی و شمایلی دسته بندی می شوند:

  • لوگو نوشتاری: در این دسته فقط از نشانه های زبانی اسفاده می شوند و به آن تایپوگرافی هم می گویند.
  • لوگو شمایلی: تصویری است که شباهت زیادی با یک شئ مادی دارد
  • لوگو تلفیقی: این دسته از آرم ها همزیستی دو گونه پیام زبانی و پیام شمایل نگارانه ساخته می شوند.

یک لوگوی خوب علاوه بر زیبایی، به هیچ لوگوی دیگری شبیه نمی باشد و میتواند در جاهای بسیاری مورد استفاده قرار گیرد و همچنان ارزش هنری یا طراحی خود را حفظ کند.

ست اداری

مجموعه اوارق اداری یک شرکت که معرف هویت سازمانی شرکت باشد را ست اداری می گویند.

ست های اداری معمولا شامل سربرگ های A4 و A5، پاکت نامه، کارت ویزیت و… می باشند. اوارق اداری همچنین متحدالشکل هستند و نماد هویت سازمانی ارگان مطبوع خود می باشند.

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ، کتابچه و یا راهنمای معرفی کالا، خدمات، امکانات و… میباشد. که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می شود. در این راهنما بیشتر به جنبه تجاری، بازاریابی و جذب مخاطب توجه می شود.

در کاتالوگها عموما از تصاویر و طراحیهای جذاب جهت معرفی بهتر استفاده میشود.

بروشور، یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می باشد که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه میگردد. در بروشورها معمولا علاوه بر تصاویر از نقشه شماتتیک کالا هم استفاده میشود.

 یادداشت ها یا note (جهت یادداشت های غیر رسمی که معمولا از پرت کاغذ در چاپ اوراق بدست می آید) که معمولا جنبه تبلیغاتی دارند.

بسته بندی

بسته بندی علم، هنر و فن آوری محافظت از محصول برای نگهداری ، انبارش ، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است. بسته بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تو لید بسته ها می شود.

بسته بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده است، بطوریکه ما در تمام اطراف خود آن را مشاهده میکنیم. از اقلام مواد غذایی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمی همه با بسته بندی مرتبط هستند.

برای مشاوره رایگان در زمینه پروژه های خود، همین حالا با تیم طراحی مهرگان تماس بگیرید.

فهرست