افست

چاپ افست، یک فرآیند چاپیست که به طور معمول برای چاپ انواع کاتالوگ، بروشور، تراکت، اوراق اداری و کارت ویزیت و … در تیراژ بالای۱۰۰۰ عدد استفاده می شود. همانطور که می دانید سیستم رنگ استفاده شده در افست CMYK  می باشد که شامل چهار رنگ cyan, magneta, yello, black  است. که هر کدام ازاین رنگ ها به صورت جداگانه با زینک های آلومینیومی بر روی  کاغذ چاپ می شوند.

تجهیزات چاپ مهرگان:

ما در مهرگان با در اختیار داشتن تجهیزات چاپ افست و نظارت فنی و کاملا حرفه ای بر بر چاپ امکان ارائه خدمات چاپ GTO  دو ورقی (۴ رنگ و تک رنگ)و همچنین خدمات پس از چاپ لترپرس،سلفون، صحافی و غیره را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم نموده ایم.

مهرگان با در اختیار داشتن سیستم های پیشرفته چاپ افست قادر به انجام پروژه های چاپی در کمترین زمان ممکن می باشد، به طوری که اکنون بعنوان مرکز فوریتهای چاپی توانسته ایم، در سفارش های فوری خدمات شایسته ای  را به مشتریان خود ارائه نمائیم.

خدمات پس از چاپ مهرگان

 خدمات پس از چاپ در مهرگان شامل (سلفون مات و براق – امباس – یووی براق و مات موضعی و برجسته -طلاکوب، دستگاه لترپرس دو ورقی می باشد.
در زمینه صحافی نیز با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و نیروی های متخصص و توانمند، میتوانیم جهت ارائه پروژه های صحافی به سه روش : ۱- چسب گرم (شومیز) ۲- دوخت و منگنه ۳- پانچ و فنر دوبل  ارائه خدمات نمائیم.
از جمله امتیازات خاص مهرگان، انجام تعهدات به موقع و بهره گیری از ناظرین خبره در امر چاپ و کنترل کیفیت می باشد. 
در همین خصوص نظر مدیریت مجموعه مهرگان، بر این است که همواره ارائه خدمات باید به گونه ای باشد تا کلیه حق و حقوق مشتریان به شکل شایسته ای رعایت گردد. تا این امر باعث تداوم همکاری متقابل بر پایه مشتری مداری گردد و همکاری طولانی مدت و چندین ساله ی مشتریان عزیز ما این امر را اثبات می نماید.

برای مشاوره رایگان، گرفتن قیمت و سفارش محصولات چاپ افست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه های ما شامل:

دو ورقی دو رنگ
دو ورقی پنج رنگ اسپید مستر
جی تی او تک رنگ – چهار رنگ
سفلون کشی حرارتی (مات و براق)
صحافی ( چسب گرم – مفتول ساده و لوپ -پانچ و فنر دوبل)
لترپرس دو ورقی
فهرست